اخبار آموزشي
 
سايت آموزشي و خبري

تاثير معدل در كنكور 99 چگونه است؟

تاثير معدل در كنكور 99 نظام قديم و نظام جديد

تاثير سوابق تحصيلي كنكور 99

2819703 300x200 - تاثير معدل در كنكور 99 چگونه است؟

نحوه تاثير سوابق تحصيلي در كنكور 99

 

دانشجوفاتاثير معدل همواره يكي از مهم ترين چالش هاي چد سال اخير براي داوطلبان كنكور بوده و مدام داوطلبان اين پرسش را مطرح مي كنند كه تاثير معدل در كنكور 99 چگونه خواهد بود؛ مثبت يا قطعي؟

در كنكور 98 ابتدا مسئولين آموزش و پرورش اعلام نمودند كه تاثير معدل مثبت خواهد بود اما به يكباره در جلسه شوراي سنجش و پذيرش نتيجه اي ديگر براي تعيين نقش تاثير معدل اعلام شد ، نتيجه اي كه صداي داوطلبان زيادي را درآورد و پس از بي نتيجه بودن درخواست ها و اعتراضات داوطلبان كنكور ،مجلس به ميان آمد و به كميسيون سنجش و پذيرش دستور دادند تا هر چه سريعتر تاثير معدل را از قطعي به مثبت تغيير دهد و بالاخره پس از چندين بار كشمكش بر خلاف نظر مسئولين آموزش و پرورش مجددا تاثير معدل رسما به مثبت تغيير داده شد.

و اما داوطلبان كنكور 99 از الان پيگير تاثير معدل سال 99 هستند و مسئولين آموزش و پرورش طرفدار پر و پاقرص تاثير قطعي معدل هستند و ادعا دارند تا با اين روش از بار كنكور بكاهند اما مسئولين سازمان سنجش و نمايندگان مجلس معتقدند زمان تاثير معدل مي تواند مستقيما در كنكور دخالت داده شود كه امتحانات نهايي سه سال آخر دبيرستان به صورت نهايي برگزار شود در غير اين صورت نمي توان از آن به عنوان سابقه تحصيلي نام برد.

هر روزه اظهار نظرهاي زيادي در رابطه تاثير معدل كنكور 99 از سوي مسئولين منتشر مي شود و شايعات نيز به اين فضا دامن زده و موجب نگراني هر چه بيشتر داوطلبان كنكور 99 شده،به همين خاطر سعي داريم، در اين مطلب تا زمان اعلام رسمي توسط كميسيون سنجش و پذيرش و مشخص شدن تاثير سوابق تحصيلي كنكور 99در تابستان سال 98 اظهار نظرهاي مسئولين سازمان سنجش و آموزش و پرورش را براي شما داوطلبان عزيز كنكور 99 انعكاس دهيم.

اميدواريم در اين مطلب تا حد زيادي به اين سوال كه « تاثير معدل در كنكور 99 چگونه خواهد بود؟ » پاسخ داده شود .

 

آخرين اخبار تاثير معدل و سوابق تحصيلي در كنكور 99

سه شنبه 15 آبان 97 :

ميزان و نحوه تاثير معدل كنكور 99 براي پذيرش رشته‌هاي با آزمون كنكور 99 و بعد از آن، حداكثر ظرف يك ماه توسط كارگروه بررسي و جمع‌بندي و پس از تصويب در شوراي سنجش و پذيرش دانشجو اطلاع‌رساني خواهد شد.

 

 

سه شنبه 13 آذر 97 :

خدايي با اشاره به تغيير تأثير معدل در كنكور اضافه كرد: شرايط كلان كشور و جمع‌بندي شوراي سنجش و پذيرش اين بود كه تأثير معدل مثبت باشد ولي تاثير معدل براي كنكور ۹۹قطعي است.

 


نوشته شده در تاريخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ توسط حامد
نظرات (0)
[ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | پشتیبانی: وبلاگدهی آریا
 

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر