اخبار آموزشي
 
سايت آموزشي و خبري

تكميل ظرفيت كنكور 98

57318529 - نحوه تكميل ظرفيت كنكور 98

دانشجوفا : دكتر ابراهيم خدايي همچنين در خصوص آخرين وضعيت پذيرش از طريق تكميل ظرفيت در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در سال ۹۸ گفت: بحث تكميل ظرفيت در دانشگاه‌ها و پذيرش دانشجو از اين طريق به طور كامل حذف نشده است و فقط فرآيند پذيرش تغيير كرده و سازوكارهاي اين موضوع متفاوت‌تر شده است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ توسط حامد
نظرات (0)

بهترين مشاور كنكور 

دانشجوفا: با نزديك شدن كنكور خيلي ها به فكر يه مشاور تحصيلي مي افتند،دغدغه اي كه بيشتر دانش آموزانبراي انتخابش دچار مشكل هستند، و متاسفانه به دليل نداشتن آگاهي مناسب اكثر دانش آموزان گرفتار يه سري تبليغ مي شوند كه نتيجه اي جز اتلاف هزينه و وقت با ارزش دانش آموزان نيست.سعي مي كنيم تا در اين مقاله در رابطه با انتخاب مشاور كنكور و ويژگي هاي مشاوره كنكور  اطلاعات مفيدي را به شما داوطلبان عزيزكنكور بدهيم تا بتوانيد با تصميم گيري درست و انتخاب و برنامه ريزي مناسب مسير درستي را تا برگزاري كنكور طي كنيد.

 

مشاوره و برنامه ريزي 950x400 300x226 - بهترين مشاور كنكور را بشناسيد

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ توسط حامد
نظرات (0)

نقشه راه موفقيت در كنكور 99

797611 300x200 - نقشه راه موفقيت در كنكور 99

راز موفقيت در كنكور 99

دانشجوفا: هر ساله دانش‌آموزان زيادي در كنكور شركت مي‌كنند. يكي از مشكلاتي كه دانش‌آموزان كنكوري با آن مواجه مي‌شوند اين است كه نمي‌دانند همزمان با مدرسه و درس‌هاي روزانه، چگونه براي كنكور 99 نيز مطالعه كرده و آماده شوند. اين مساله، زماني مهم‌تر مي‌شود كه بدانيم بر خلاف دانش‌آموزان، ساير داوطلبان پشت كنكوري، از وقت و زمان بيشتري براي برنامه‌ريزي و مطالعه دروس خود برخوردارند.

مساله مطالعه براي كنكور 99، همزمان با مدرسه، آن قدر مهم است كه بعضي از دانش‌آموزان كه عملكرد ضعيف‌تري دارند، چنان اين مساله را براي خود بزرگ و بغرنج مي‌كنند كه روحيه خود را از دست داده و ديگر نمي‌توانند آن گونه كه بايد براي كنكور مطالعه كنند. با توجه به آنچه گفته شد، در اين مقاله تصميم گرفتيم تا درباره روند موفقيت در كنكور 99 اطلاعاتي مفيدي را كسب كنيد

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ توسط حامد
نظرات (0)

روش مطالعه و برنامه ريزي عيد نوروز كنكور 98

1  hamgardi 635688541235274634 - روش مطالعه و برنامه ريزي عيد نوروز كنكور 98

دانشجوفا: در اين مطلب مي خواهيم براي شما داوطلبان عزيز در مقاله اي پر و پيمون تحت عنوان « همه چيز درباره مطالعه كنكور در عيد نوروز » در مورد عيد نوروز و چگونگي مطالعه در آن براي كنكور 98 صحبت كنيم .دوران عيد كه به طور معمول از 23 اسفند شروع و تا 14 فروردين ادامه خواهد داشت ، در صورتي كه درست از آن استفاده شود ، شامل (حداقل) 12 روز مطالعاتي خواهد بود. در حالي كه دانش آموزان در اين 12 روز مطالعاتي (كه 7 روز نيز مربوط به استراحت خواهد بود) مي توانند 10 ساعت مطالعه كنند كه حدود 120 ساعت مي شود.

دانش‌آموزاني كه تا به حال، به هر دليل از برنامه‌هاي خود عقب افتاده‌اند، تنها دوراني كه مي‌توانند آن را جبران كنند، «دوران تعطيلات نوروز» است. كساني هم كه تا به حال طبق برنامه و با فعاليت منظم، مسير را ادامه داده‌اند، در اين دوران، فرصت مناسبي دارند كه فاصله‌شان را از ديگران بيش‌تر كنند؛ به همين دليل، اين دوران مهم را «دوران طلايي» مي‌گويند. دوران طلايي دوراني است كه يك بار براي‌تان پيش مي‌آيد.

ممكن است شما معتقد باشيد كه با مطالعاتي كه در طول سال تحصيلي داشته ايد ، بهتر است استراحت كنيد ، اما بدانيد كه بسياري از رقباي شما در اين دوران مطالعه خواهند كرد و به طور قطع اگر شما اين كار را نكنيد از آنها فاصله خواهيد گرفت.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ توسط حامد
نظرات (0)

بهترين منابع دي وي دي كنكور 99

برنامه ريزي كنكور 97 300x200 - بهترين دي وي دي هاي كنكور 99

راهنماي خريد دي وي دي كنكور 99

دانشجوفا : كنكور سراسري بزرگترين ماراتن ورود به دانشگاه است كه داوطلبان بايد به صورت بسيار جدي براي آن آمادگي كسب كنند. كه داوطلبان با استفاده از كتب كمك آموزشي و شركت در آزمون هاي آزمايشي بخش زيادي از اين آمادگي را كسب مي كنند اما چند سالي است كه پاي دي وي دي هاي آموزشي و تستي نيز به ميان آمده است.موسسات مختلفي در زمينه دي وي دي هاي آموزشي فعال هستند و در اين مطلب مي خواهيم به شما داوطلبان عزيز كمك كنيم كه راهنماي خريد دي وي دي كنكور 99 چگونه است ؟

دي وي دي و فيلم هاي آموزشي نيز بخشي از پروسه آموزشي هستند اما متاسفانه در ايران و به خصوص براي آمادگي كنكور به ميزان زيادي در اين موارد اغراق مي شود.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ توسط حامد
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | پشتیبانی: وبلاگدهی آریا
 

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی